OPRACOWANIE PT. "DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA I FILMOWA -- PŁOCK 2012"
Dodane przez Sylwester Fiet dnia Październik 06 2012 11:11:47
________________________________________


Dokumentacja fotograficzna i filmowa dotycząca stanu infrastruktury drogowej i kolejowej na terenie miasta Płocka i jego rejonu, a także wynikających z niego zagrożeń dla życia i zdrowia ludności oraz zagrożeń przemysłowych występujących na w/w terenie w wybranych miejscach

PŁOCK 2012


W trosce o dobro publiczne, dobro Miasta Płocka i regionu płockiego oraz bezpieczeństwo dla życia i zdrowia mieszkańców Płocka i jego regionu poniżej zaprezentowana dokumentacja może być m. in. użyta także jako materiał dowodowy we wszelkich procesach sądowych i każdych innych, zarówno na terytorium Rzyczypospolitej Polskiej, jak i poza granicami Rzyczypospolitej Polskiej.


LINK -- PLIK PDF DO POBRANIA (Rozmiar pliku: 8,61 MB) -- Opracowanie pt. "Dokumentacja fotograficzna i filmowa -- Płock 2012" dotyczące stanu infrastruktury drogowej i kolejowej na terenie miasta Płocka i jego rejonu, a także wynikających z niego zagrożeń dla życia i zdrowia ludności oraz zagrożeń przemysłowych występujących na w/w terenie w wybranych miejscach.

________________________________________


OPRACOWANIE PT. "DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA I FILMOWA -- PŁOCK 2012" DO PODGLĄDU ON-LINE Z AKTYWNYMI LINKAMI
________________________________________